Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як стати рішучіше і сміливіше? Поради психолога


Опубликованно 01.08.2018 08:00

Як стати рішучіше і сміливіше? Поради психолога

Доросле життя пред'являє жорсткі вимоги до учасників руху. Одна з таких умов – здатність приймати рішення і нести за них відповідальність, але це не так просто, як може здатися. Виникає необхідність роботи над собою, формування правильних звичок у поведінці і мисленні, постає питання про те, як стати рішучіше. Сміливість в житті не означають відсутність страху. Страх – це нормальна реакція на невідоме, небезпечне, нове.

Сміливими вважають людей, здатних продовжувати рухатися до мети, долаючи страхи і сумніви. Сміливість формується в дитинстві, коли дитина завойовує місце в колективі однолітків. Однак це якість піддається тренуванню і розвивається в дорослому віці. Головне на цьому шляху – усвідомлення необхідності розвитку, вивчення матеріалів про те, як стати сміливіше і рішучіше. Самооцінка

Сміливої людини видно відразу, його горда постава і прямий погляд говорять про те, що він знає, чого хоче, готовий рішуче йти до мети. Впевненість у собі пронизує кожен рух сміливої людини, немає ні тіні сумніву в його словах і діях. Така поведінка формує його образ в очах оточуючих, манера стояти, сидіти і спілкуватися дають повну картину сили характеру.

Самооцінка лежить в основі рішучості. Якщо людина замислюється про те, як стати рішучим і впевненим в собі, то йому слід починати із самооцінки. Проблеми з самооцінкою мають багато причин, які будуть спливати по мірі просування до мети, провокуючи сумніви і нестійкий емоційний стан. Концентрація на цілі, важливою та бажаною, допомагає впоратися зі шквалом з'являються сумнівів.

Основне в роботі з самооцінкою – сформувати внутрішню віру в себе, свої сили, правоту своїх дій. Прийняття власної важливості та унікальності виховує настрій на активні дії по реалізації заповітних ідей. Необхідно зловити і зберегти цей настрій, бо він допоможе в досягненні дивовижних результатів.

Повторення ключових ідей допомагає зберегти мотивацію і сприяє формуванню впевненості у своїх силах. Для цього створюється список тверджень, які хотілося б реалізувати. Цей перелік повинен бути завжди поруч, перед очима. Час від часу, особливо у хвилини сумнівів, слід перечитувати написане, вдумуючись у кожне слово. Усвідомлення важливості роботи над собою допоможе вивести себе на новий рівень сприйняття себе та інших. Визначення сильних сторін і западають зон

Людина, замислюючись про те, як стати більш сміливим і рішучим, ставить перед собою конкретні цілі. Саме для досягнення цих цілей йому потрібна сміливість. У даній ситуації дуже корисний аналіз поставлених цілей з точки зору якостей, необхідних для досягнення. Такий аналіз дозволить сформувати список того, до чого варто прагнути.

Крім того, сам собою сформується перелік перешкод. Робота над негативними якостями, їх корекція несе колосальну користь. Спостерігаючи за щоденним перемогою над самим собою, людина приходить до розуміння того, що здатен на великі досягнення. Подолання страхів

Страх – найбільш серйозне випробування перед тим, хто задумався над питанням, як стати рішучою людиною. Страхи з'являються в ролі внутрішнього голосу, що породжує у свідомості сумніву, сковує активність фізичну і розумову.

Відхід від страху не допоможе в подоланні проблеми. Уникання заганяє комплекси ще глибше. Єдиний вихід у роботі зі страхами – подивитися їм в обличчя і подолати їх. Якщо людина кілька разів подолає страх, то більше він йому не страшний. Перемога над страхом формує впевненість у своїх силах і сіє зерна лідерського мислення.

Людина, що складає план того, як стати твердим і рішучим, повинен визначити список своїх страхів. Щирість у цьому питанні потрібна максимальна. Спогади про втрачені можливості, якщо такі були, допоможуть усвідомити страхи. Важливо не допускати виправдань у розмові з собою, тоді всі страхи і комплекси виявляться на поверхні. Знаючи в обличчя свого ворога, перемогти набагато простіше. Прийняття поразок як уроків

Процес руху до мети не завжди усіяний лаврами. Людина, що встав на шлях зміни звичок і характеру, повинен бути готовий до дрібних поразок. Невдачі перевіряють силу бажання мети, тренують характер. Проблеми виникають на шляху кожного, різниця тільки у відношенні до них.

Для тих, хто задумався над тим, як стати рішучіше, важливо сприймати поразки як цінний урок. Рішуча людина – не той, хто легко зробив все з першого разу. Твердість характеру видна в русі до мети всупереч всім перешкодам. Наявність перешкод потрібно прийняти як природний хід речей. Адже ніхто не впадає в істерику, що за літом приходить осінь. Зміна сезонів року сприймається природним ходом речей. Такий же підхід важливий при зустрічі з негараздами. Проблеми потрібно вирішити і йти далі, до мети. Зміна кола спілкування

Людина кожен день взаємодіє з десятками інших представників суспільства. Навіть якщо хтось замислився над тим, як стати рішучіше, його наміри зіткнуться з намірами інших людей. До цього потрібно бути готовим. Поведінка кожного формує звичку його оточення сприймати його саме таким. Зміна звичного поведінки руйнує очікування інших людей. Одним новий статус сподобається, іншим ні.

Зі зміною себе, доведеться змінити коло спілкування. Це відбувається само собою, коли люди розходяться в цілях, перестають розуміти один одного.

При свідомій коригування особистості корисно самому змінювати своє оточення. Спілкування з успішними, активними, позитивними і сміливими людьми є сильним мотивуючим фактором. Крім того, люди, на яких хочеться бути схожим, являють собою прекрасним приклад. Не варто вдаватися до наслідування, але в моделях поведінки і формах мислення можна знайти корисні ідеї для втілення на своєму шляху розвитку.

Варто звернути увагу на якісну складову спілкування. Висловлення власної думки тренує впевненість у собі. Чітко і голосно озвучену думку дає зрозуміти іншим, що перед ними впевнений у собі людина, здатна відстояти свою точку зору. Нові види діяльності

Розширення кругозору гармонізує особистість, наповнюючи людини новими знаннями і емоціями. Людині, размышляющему про те, як стати рішучіше, варто спробувати себе у нових видах діяльності. Це допоможе розкрити сильні сторони, знайти однодумців і підтримку. Нові заняття не тільки підвищать впевненість у собі, але і гарантують цікавий досвід. Реалізація потенціалу

Кожен володіє талантом, яскравими здібностями. Знайти талант іноді складно, але це питання досвіду. Реалізувавши себе максимально, людина знаходить впевненість у собі та сміливість жити за своїми правилами.

Для пошуку своєї ніші важливо згадати улюблені заняття, результати яких були видатними. Нехай вони не виставлялися на виставках, але були визнані гідними. Робота в цьому напрямку принесе масу позитивних емоцій. Крім того, при наявності таланту тренування дають прекрасні результати, які зможуть стати предметом гордості.

Заняття улюбленою справою формує внутрішню гармонію, заспокоює розум і емоції. Такий стан – прекрасна база для роботи з коригування недоліків і розвитку сміливості і впевненості в собі. Рекомендації для дівчат

Дівчата часто замислюються над тим, як стати більш рішучою. Причина в суспільних стереотипах, особливості виховання, комплексах, навіяних підлітковим віком.

Для дівчини на шляху розвитку твердості характеру важливі наступні моменти: відсутність критики себе та інших; розвиток самостійності у вирішенні всіх питань (не варто покладатися на когось іншого); ведення щоденника, де залишаться страхи і сумніви; контроль над емоціями, ліквідація нервових проявів, витрачають даремно сили і час; віра в себе завжди і скрізь; зміна іміджу в бік краси і доглянутості; різноманітність ролей, відсутність страху невластивого раніше поведінки. Автор: Пономарьова Лілія 29 Липня, 2018


banner14

Категория: Развлечения

Як стати рішучіше і сміливіше? Поради психолога


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.