Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чому людина видає бажане за дійсне?


Опубликованно 25.08.2018 03:15

Чому людина видає бажане за дійсне?

У деяких людей реальності немає місця. Вони бачать і чують лише те, що їм хочеться. Фантазери можуть переконати себе навіть у своїх почуттях і відчуттях. Так як ці люди видають бажане за дійсне, вони позбавляють себе можливості жити своїм життям, знайти власне щастя. Чому людині подобається перебувати в ілюзіях?

Тому що так легше прийняти свою недосконалість. Багато хто з нас в глибині душі переконані в тому, що є нікчемою. Як правило, дівчатам не подобається своя зовнішність, хлопцям – влада, кар'єра, розмір прибутку або статевого органу.

Навіщо травмувати себе правдою, якщо можна умовити свій розум приймати бажане за дійсне? Добре, якщо знайдуться люди, які підтримають у власних ілюзіях. У результаті те, що ви хочете мати в реальному житті, закріплюється у свідомості.

Спочатку є сумніви, наприклад, що ви геній, але з часом людина, видає бажане за дійсне, завдяки близьким, які його підтримують, переконується у своїй значимості.

Потрапляючи в мережі лестощів, яка є пасткою для любителів видавати придумане за дійсне, люди стають жертвами недобросовісних громадян. Останні вміло будують своє життя і кар'єру на чиїхось слабкостях. Хитрі особи спеціально шукають легковірних хвальків і майстерно дурять тих, хто хоче бути обдуреним.

Серед людей, які видають бажане за дійсне, багато цілком розсудливих, схильних до аналізу. Чому ж вони часто перетворюються на справжнісіньких дітей, придумуючи для себе безглузді виправдання?

Людина влаштована так, що йому обов'язково потрібно відшукати виправдання своїх невдач на роботі, в особистому житті та ін. Таким чином влаштовані захисні механізми психіки. Якщо б цього не було, то, найімовірніше, ми попрощалися з життям через власну недосконалість.

Рятівна брехня втішає, не дає можливості впасти в депресію. Від цього ми навіть в деяких моментах відчуваємо себе щасливими. Але, на жаль, туман розсіюється, і ми бачимо реалії. Солодка брехня, яка рятує

Багатьом здається, що якщо вони не перестануть видавати бажане за дійсне, то життя перетвориться на нудьгу. Нас навіть вчать думати позитивно, тобто дивитися на все під іншим кутом, бачити лише хороше. Якщо будувати ілюзії тільки щодо себе, то турбуватися нема про що - ваші вигадки нікому не заважають, нікого не бентежать.

Гірше йдуть справи тоді, коли під ілюзії потрапляють оточуючі люди. А якщо видає бажане за дійсне людина, наділена владою, то його оточення просто змушене рахуватися з його ілюзіями, підлаштовуватися під них. Дуже часто в подібні ситуації потрапляють цілі народи, якими командує той, хто не може дивитися правді в очі.

Всі, хто перебувають з людиною, який видає бажане за дійсне, будуть страждати. Якщо ілюзії будує глава сімейства, то страждають дружина і діти. Погодьтеся, що це палиця про два кінці. Якщо дивитися на життя без рожевих окулярів, вона стає нудною, сіркою. Якщо брати до уваги рятівну брехню, то світ стає яскравішим. Правда, тільки в нашій уяві. Яка насправді правда?

Що ж робити? Як знайти вихід із ситуації?

Перше – зрозумійте, що не буває правда ні солодкого, ні гіркого. Запам'ятайте це раз і назавжди! У неї в рівній кількості міститься як солодкість, так і гіркоту. Як це взяти? Просто!

У всього на світі дві сторони, як у монети або банкноти. Або більше, якщо ми, наприклад, говоримо про кубі. Тому намагайтеся дивитися на світ з усіх можливих ракурсів, причому одночасно. Тоді ви зрозумієте, що недосконалість може бути гідністю. Дотримуйтеся правила «Все на краще!».

Виростите морально і знайдіть впевненість у собі

Друге правило – припиніть бути дитиною, якій потрібно вигадувати казки про життя, щоб захиститися. Коли ми дивимося правді в очі, ми дорослішаємо, приймаємо світ таким, який він є, беремо відповідальність за життя, помилки, які ми зробили. У випадку невдач провину за те, що відбувається не на кого буде звалити.

Третє – позбавтеся від невпевненості в собі і страхів. Те, що має статися, все одно станеться. А страх дуже підступний - він притягує погане, що з нами починає відбуватися саме те, чого ми так боїмося. Так працює закон тяжіння.

Страх, який з'явився в самому ранньому дитинстві, - це невпевненість в собі. У той період ви були слабкі, потребували захисту й турботи. Невпевненість у собі – це неприйняття самого себе, боязнь помилок та інше. Важче всього подолати саме дитячі страхи. Вони і примушують видавати бажане за дійсне, деформуючи життя. Дуже важливо визнати страх, побачити його в своїх очах і почати роботу над собою.

Висновок

Дозвольте собі і життя бути недосконалими. Дивіться на світ з широко відкритими очима. Відчуйте, що він прекрасний саме у своїй недосконалості. Незабаром ви зрозумієте, що немає необхідності видавати бажане за дійсне, потрібно вчитися приймати все, як є. Автор: Кіра Ифеевская 21 Серпня, 2018


banner14

Категория: Развлечения

Чому людина видає бажане за дійсне?


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.