Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Як стати активним: основні правила, регулярна робота над собою, мотивація та поради психологів


Опубликованно 27.08.2018 00:50

Як стати активним: основні правила, регулярна робота над собою, мотивація та поради психологів

Лежачи на дивані, неможливо самореалізуватися і здійснити мрію. Щоб стати активним, необхідно рухатися. Інертний і безініціативна людина витрачає даремно дні, а в старості йому не буде чого згадати. Щоб не уславитися амебою, необхідно невпинно працювати над собою, а як це зробити, будемо розбиратися в статті. Не плутаємо активність з суетливостью

Остання є лише експресивної гарячкової оболонкою всередині слабкого і беззмістовного людини, нескладні дії якого швидко змінюються. Він кидається на всі заходи, але при цьому не отримує досвіду і знань у певній діяльності. Не має конкретних інтересів. Поверхнева неуважність не дає ефективних результатів у безсистемно змінюються напрямках.

Метушлива людина має постійно чимось займатися. Займенник є ключовим словом у реченні. Йому не важливо, що робити, головне - створювати видимість. Поривчаста активність проявляється під час енергетичних сплесків, або коли справи зовсім запущені. В останньому випадку з'являється бажання швидко їх закінчити.

Активна ж особистість відрізняється цілеспрямованістю і твердим, стійким, методичним, урівноваженим характером. Має потребу працювати в одному напрямку. Саме в процесі праці людина вдосконалюється, знаходячи нові корисні характеристики, такі як увагу, стриманість, акуратність, впевненість та інші.

Активність виробляється в різних видах праці

Як стати активним? При організації трудового процесу по її вихованню необхідно дотримуватися наступних правил. Отже: Праця має бути систематичним. За допомогою нерегулярних занять не можна виробити таку стійку рису характеру, як активність. Здійснюючи будь-яку діяльність, яка повинна бути доцільною, а не механічною і монотонної, не можна забувати про цілі і мотивації. Потрібно працювати на результат. Праця у виховних цілях повинен відповідати віку. Не можна порушувати встановлені норми праці.

Головне - ніколи не зупинятися на півдорозі. Будь-яка справа має бути завершено. Це виховує волю, цілеспрямованість і відповідальність.

Будемо розбиратися далі, як стати активною людиною.

Чим загрожує пасивність?

Внесемо ложку дьогтю. Не варто боятися читати правду, необхідно дивитися страху в очі, розбиратися в ньому і ставати на шлях виправлення. Так ось, що чекає на людей, які не ведуть активний спосіб життя? У них: Атрофується організм. Сповільнюється обмін речовин, що призводить до ослаблення імунітету, м'язів (серцевої, наприклад), набору зайвої ваги, зашлакованості і т. д. Деформується хребет. Підвищується ризик інфекційних захворювань, серцево-судинних та інших, в число яких входить рак.

Продовжити собі життя, зробити її здоровою і якісної допоможе тільки активність. Що вона нам дає?

Коли стиль життя стає активним, ризик захворіти вищепереліченими недугами знижується до мінімуму або зводиться до нуля. Людина стає щасливою. Динамічність і постійна зайнятість блокують формування поганих думок і депресивний стан. Покращується робота мозку і в цілому самопочуття. Як бачимо, ми отримуємо тільки плюси. Розглянемо деякі практичні рекомендації, як стати активним за життя.

Наступні поради

Вони прості, але тим не менш допоможуть зробити життя більш активною. Отже: Не лінуйтеся робити вранці зарядку. Витративши всього 15 хвилин, отримаєте заряд бадьорості і прекрасного настрою на цілий день. Купіть абонемент у басейн або тренажерний зал. Краще пройдіться пішки зайвий раз. Замість ліфта ідіть по сходах. Якщо ведете сидячий спосіб життя, навіть під час обіду перекусіть і пройдіться. Влаштовуйте невеликі перерви, які рухайтеся по офісу, сходах. Зробіть кілька легких вправ. Потренуйтеся еспандером. Гуляйте ввечері перед сном. Вихідні використовуйте для активного відпочинку, не лежати вдома на дивані перед телевізором.

Проводите вільний час з сім'єю. Прогулюйтеся по парку, грайте у футбол, теніс, бадмінтон, бігайте.

Продовжуємо розмову далі, як стати активним і все встигати.

Як це зробити?

Для початку задумайтеся, чи правильно ви живете? Можна займатися спортом, гуляти по парку і не мати сил, енергії. А все тому, що необхідно для початку розібратися в собі, що заважає. Може бути, це низькооплачувана робота, нелюбимий чоловік поруч, нереалізованість. Необхідно мінятися, не підлаштовуватися під ситуацію, а руйнувати і створювати нові сприятливі умови для життєдіяльності. Ще кілька дієвих порад

Як стати більш активним? В першу чергу необхідно: Зайнятися своїм здоров'ям. Не відкладати в довгий ящик візит до лікаря. Позбавтеся від недуг. Не забуваємо про відпочинок і повноцінний нічний сон. Складайте план на день. Це дозволить вберегтися від марної трати сил на марні справи. Харчуйтеся правильно. Можливо, багатьох це дратує, ставить у глухий кут. Не потрібно ламати голову, їжте більше свіжих овочів і фруктів, виключіть з раціону шкідливі продукти, цукор. Важко - рухайтеся маленькими кроками, приберіть один елемент, потім другий і так далі. Це підвищить ваш життєвий тонус, запас енергії і плюс до всього, ви будете здорові і скинете зайві злощасні кілограми. Зведіть до мінімуму вживання енергетичних напоїв, кофеїну та алкоголю, зрозуміло. Позбавляйтеся від шкідливих звичок. Займайтеся фізкультурою.

Запишіться на курси масажу, дивіться позитивні фільми замість жахів, слухайте рекомендації психологів, більше спілкуйтеся з друзями. Це підніме настрій і внутрішню життєву силу.

Хочу стати активною, але боюся чогось не встигнути...

Бути активною не означає крутитися як білка в колесі і не доводити роботу до кінця, тому що її накопичилося багато. Є рекомендації, які допоможуть робити більше, отже: Плануйте день, тиждень. Обчисліть «пожирачів часу». Тобто запишіть все те, на що безглуздо витрачаєте дорогоцінний час і сили, наприклад, на пошук зниклої речі, перегляд непотрібної інформації в соціальних мережах, пусте спілкування та інше. Все це лише відстрочує виконання корисної роботи. Робіть заздалегідь. Не відкладайте нічого на завтра, адже потім на це просто може не вистачити часу. Правильно розподіляйте обов'язки, не варто виконувати чужі. Додайте в свій розпорядок дня нові заняття. Здавалося б, дивно, давати таку пораду людині, яка і так нічого не встигає. Але відомі приклади, коли студент пише за ніч курсову, а господиня за 20 хвилин наводить порядок до приходу гостей. Просто увімкніть його в свій план. Це дозволить розвиватися і самовдосконалюватися. Дотримуйтесь порядок, щоб не витрачати години на пошук потрібної папки. Тільки не варто ставати перфекціоністом, вчіться раціонально використовувати час.

І не забувайте про відпочинок.

Тепер зрозуміло, як стати активним і при цьому все встигнути?

До речі, щоб виробити звичку, виробляєте план намічених дій протягом 21 дня. Не виконали, починайте спочатку.

А тепер розглянемо наступний важливе питання. Як стати соціально активною людиною?

У нього неможливо перетворитися за один або декілька днів. Це внутрішній стан, життєва позиція. Тільки небайдужий, з загостреним почуттям справедливості, не бажаючи миритися з правопорушеннями, прагне допомагати іншим людям людина вважається активістом.

Він повинен мати досвід громадської діяльності, володіти системним мисленням і стратегічним баченням. Розумний підхід до справи, гарний настрій, широкий кругозір і ерудиція, здорова самооцінка, почуття гумору й інші позитивні якості мають бути йому притаманні.

Але, на жаль, у реальному світі є «нездорові» активісти, які люблять перебувати в центрі уваги. Вони, як правило, є демонстративні, істеричні, які не приносять користь суспільству, а лише провокують сварки, бунти і сварки. До них також відносяться невдахи, які самостверджуються за рахунок інших.

Несправедливо часом ставлення до «здоровим» активістам. Тому що вони порушують комфортну зону, спокій інших, не завжди зручні. І часто до них ставляться як до химерним людям, з нерозумінням, роздратуванням і навіть агресією. Адже вони оголюють факти несправедливості, і людина мимоволі починає сумніватися в правильності свого життя, соромитися власної інертності і бездіяльності. Хто такий активіст

Як стати активним, запитаєте ви? Просто слідувати своїм бажанням і переконанням. Це звичайна людина, яка витрачає особистий час на благо суспільства. Керується внутрішніми переживаннями, дотримується власних принципів справедливості.

Уникайте критики, це його вибір. Якщо вас нервує соціально активна людина, задайте собі кілька питань: Яке право ви маєте його засуджувати? Володієте достовірною інформацією про його особистості і здійснюваної діяльності? Чи зможете зайнятися тим, що пропонуєте йому? І що власне самі в змозі зробити?

Якщо ви ще не берете участь у житті соціуму, але стежте за діяльністю інших активістів, знаєте про існуючі проблеми в суспільстві (області, місті), ви вже на півдорозі.

І наостанок: знайте, активність межує з нав'язливістю. Головна відмінність - у цілі. Завдання першої – повести за собою, а другий – повиснути на іншому індивіді. Причому настирливий людина може і не здогадуватися про це, він вважає себе активістом. Просто не нав'язуйте свою думку іншим, не примушуйте нікого сліпо дотримуватися і підтримувати вас. Кожна людина має право на вибір. Отже, ми дізналися, як стати активним, головне, завжди і в усьому дотримуватися міри, бути тактовним, людяним і порядним. Автор: Книга Ольга 11 Серпня, 2018


banner14

Категория: Развлечения

Як стати активним: основні правила, регулярна робота над собою, мотивація та поради психологів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.