Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Чому не збуваються мрії? Що треба зробити, щоб мрія збулася? Повір у мрію!


Опубликованно 02.09.2018 07:40

Чому не збуваються мрії? Що треба зробити, щоб мрія збулася? Повір у мрію!

Іноді трапляється так, що бажання людини не виконуються взагалі або це відбувається украй поволі, з трудом. Кожен, ймовірно, стикався з цією проблемою. Начебто людина виконує всі необхідні правила, мислить позитивно, внутрішньо відпускає бажане. Але все одно мрія так і залишається мрією - далекою і недосяжною.

Куди йдуть корені труднощів, пов'язаних із матеріалізацією наміри?

«Чому не збуваються мрії»?», - починає думати в стані розчарування така людина. Адже спочатку здавалося, що все повинно йти, як по маслу. Але ось щось відбувається – і всі надії на виконання бажаного руйнуються. Щоб зрозуміти, чому не збуваються мрії, необхідно звернутися до основ, першопричин цієї проблеми.

Справа в тому, що будь-яке явище, перш ніж з'явитися у фізичному світі, спочатку виникає в світі духовному. Про це говорив ще давньогрецький філософ Платон, підкреслюючи, що всі предмети в матеріальному світі колись мешкали в «світі ідей». Є й біблійне вислів Старого Завіту, що говорить про те, що «спочатку було Слово». Процес реалізації мрії

Саме тому навіть глобальні події або явища починаються з простого слова чи уявній незначною емоції. Виникає особливий енергоінформаційний згусток. Він має базову енергію. Як і всі речі у Всесвіті, цей згусток прагне до розвитку. Однією ж з невід'ємних складових цього розвитку і є матеріалізація, або ж прояв у фізичному світі. Все, що для цього необхідно – це набрати достатню кількість енергії. Після цього і відбувається втілення ідеї на фізичному рівні.

Щоб набрати цю енергію, завжди потрібен час. Саме тому і існує певний часовий проміжок між мрією та її втіленням. Цей час може бути коротше або довше лише з причини нестачі енергії. Так, щоб отримати в подарунок від чоловіка букет квітів, енергії потрібно небагато. Набагато більше її знадобиться, якщо потрібно реалізувати більш велике бажання – покупку автомобіля або, наприклад, набуття нової риси характеру. Причини проблем. Чужі бажання

Процесу наповнення енергією цього бажання можуть заважати кілька факторів. Одна з найважливіших причин того, чому не збувається мрія, така: людина просто не загадує своє бажання. Насправді воно було нав'язане суспільством, і в глибині душі особистість противиться його виконання. Чужі бажання, правда, теж можна виконувати. Тільки це вимагає від людини набагато більше енергії, а в підсумку принесе набагато менше радості і задоволення в порівнянні з істинними мріями.

Буває і так, що інші люди говорять: «Мріяти не шкідливо!» Але зазвичай така фраза – лише прояв заздрості. Якщо ж хтось намагається нав'язати своє бажання, він навряд чи стане використовувати подібні вирази. Тому по реакції інших людей можна судити про їхні інтереси. Якщо вони не збігаються з мрією – що ж, це їх особисті труднощі. Надмірна зацикленість тільки на одному варіанті бажання

Ще одна поширена причина того, чому не збуваються мрії. Проблема в тому, що людина, загадавший певну річ, починає створювати у себе в уяві певні картинки. Вони грунтуються на тому досвіді, що у нього є. Так влаштований людський мозок – він може уявити собі лише те, із чим уже стикався коли раніше. Як звільнити розум?

Але Всесвіт влаштована зовсім інакше. У неї є величезна кількість можливих варіантів розв'язання проблем людини, виконання його бажань. Проте власної зацикленностью на якомусь одному варіанті сам мріє не дає вищим силам втілити свій намір.

У подібному випадку можна скористатися практиками медитації. Цей стан дозволяє досягти відчуженості, повного розслаблення. Тоді мозок припинить, нарешті, напружуватися. Людина перестане приписувати своєї мрії лише один варіант виконання і почне помічати знаки Всесвіту. Недолік особистої енергії

Коли ослаблена постійними стресами, сварками або хворобами людина запитує про те, чому не збувається мрія, відповідь на це питання він може шукати дуже довго. Справа в тому, що він лежить у нього прямо під носом, і саме тому дане пояснення завжди для індивіда неочевидно. Виконання мрії – це не просто помах чарівної паличкою або проведення якогось таємничого магічного ритуалу.

Матеріалізація намірів передбачає цілісну роботу особистості над собою. У процесі цієї роботи особистість проходить довгий, а часом і болісний шлях від невдахи, постійно беспокоящегося і тревожащегося про все на світі, до сильної і здорової людини. Робота над собою

Все, що потрібно для цього зробити індивіду – це почути, що хоче від нього Всесвіт, і зробити ці кроки. Перше, з чого можна почати, – це очищення енергетики. Для цього потрібно пробачити і відпустити всі образи, як би не був важкий цей крок. Потім можна взятися за заспокоєння, зняття стресів. Нерідко цього буває корисною робота з психологом, різні духовні практики. Також важливим є ставлення до свого організму. Розвинутий духовно людина – це необов'язково виснажений постами старий. Звичайній людині, не святому і не праведнику, обов'язково потрібно піклуватися про стан власного тіла. Адже він отримує енергію в першу чергу здорового харчування, рухливого способу життя. Відсутність віри в себе

Людина каже: «Хочу, щоб мрії збувалися!» Але чи достатньо цього для реалізації бажаного? Зовсім ні. Адже намір збувається лише в тому випадку, якщо сама людина наповнений вірою в його виконання. Впевненість у тому, що мрія стане дійсністю – невід'ємна частина процесу матеріалізації будь-якого бажання. Що треба зробити, щоб мрія збулася, і як наповнити це намір силою, достатньою для втілення? Для цього можна скористатися наступним алгоритмом: Загадати бажання. Уявити собі, що ця мрія стала реальністю. Уявити ті почуття, які будуть наповнювати душу в той момент, коли намір знайде фізичні, відчутні форми. Протягом певного проміжку часу повторювати вправу мінімум двічі на день (можна і більше). В останні години дня слід з легкою душею відпустити бажання – так, як ніби його втілення вже сталося. Необхідно дати Всесвіту повну свободу в тому, яким саме чином буде реалізована мрія. Якщо ж продовжувати постійно хвилюватися про те, загадане збудеться, або намагатися передбачити можливі шляхи його матеріалізації - це зашкодить процесу.

Віра в те, що мрія збудеться, дозволяє наблизити реалізацію бажаного. Впевненість у позитивному результаті подій – запорука успішного і швидкого втілення будь-якої мрії. Важливість підтримки

Часто трапляється так, що людину охоплює ентузіазм з приводу певної ідеї. Але опиняються люди, які кажуть йому: «Мріяти не шкідливо. Від цього все одно нічого не зміниться. Все, про що ти думаєш – суща дурниця. Краще б ти зайнявся чимось корисним». Якщо ж людина продовжує вірити в те, що його мрія здійсненна, то в кінцевому рахунку вони кажуть: «Я говорив тобі, що все буде чудово! Це я вірив у тебе і підтримував на цьому складному шляху».

Але при наявності негативно налаштованого оточення людина нерідко зауважує, що його мрії не збуваються. Чому так відбувається, він не завжди здогадується. Але ці люди продовжують забирати в нього сили і енергію, а тому і бажання цієї людини також виявляються ослабленими. З-за низького енергетичного рівня вони не можуть збутися.

Саме тому необхідно шукати тих, хто підтримає завжди – і в щасті, і в складних обставинах. Добре, якщо такими людьми є рідні і близькі. Але так буває не завжди. У таких випадках можна пошукати підтримку за допомогою сучасних можливостей. Це можуть бути різні тренінги, форуми або ж тематичні групи, де люди один одного підтримують. Головне, щоб посил завсідників цих форумів був позитивним.

«Нехай мрії завжди збуваються!» - приблизно такий посил потрібен людині від оточуючих, щоб його наміри реалізовувалися. Якщо ж навколо знаходяться люди, налаштовані не самим позитивним чином, слід докласти максимум зусиль, щоб виправити цю ситуацію. Адже від цього залежить найголовніше – втілення бажання. Як досягти своєї мрії?

Найбільш оптимальний спосіб втілити свої бажання в реальність полягає в тому, щоб поєднувати езотеричні практики з активними діями по досягненню мети. Звичайно, такий алгоритм доречний, якщо сама мрія передбачає подібний варіант – хоча найчастіше так і трапляється. Адже ті бажання, які не вписуються в реальність людини, найчастіше і не здійснюються.

Приміром, якщо хтось мріє перетворитися з бідняка в мільярдера – швидше за все, таке бажання навряд чи стане реальністю. Якщо ж людина загадає, щоб його заробітна плата збільшилася в півтора рази – це більш прийнятний варіант. Найімовірніше, він буде реалізований. Мрія, яка ніколи не збудеться, завжди радикально суперечить тій картині світу, в якій живе людина. Не може трапитися так, щоб раптово на нього обрушилося величезне багатство, або ж інопланетяни прилетіли і забрали його на іншу планету. Практика двох підходів

Як поєднати езотеричний підхід з практичним? Наприклад, якщо людина мріє виїхати за кордон на постійне місце проживання, він може практикувати візуалізацію мрії і в той же час робити активні кроки по досягненню своєї мети: готувати необхідні документи, вивчати іноземну мову.

Візуалізація бажаного, доповнена щирою вірою в можливість його здійснення, дозволяє творити дива. Яскраво уявляючи собі, що бажане вже стало реальністю, людина наділяє цей образ великою енергією. Після деякого часу його наміри стають дійсністю. Автор: Валентина Буравльова Black Rikky 26 Серпня 2018


banner14

Категория: Развлечения

Чому не збуваються мрії? Що треба зробити, щоб мрія збулася? Повір у мрію!


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.