Погане передчуття на душі: що робити?
Опубликованно 03.09.2018 00:24
Почуття тривоги хоч раз відчував кожен. Тягне й виснажлива стан виводить з душевної рівноваги. Подібні відчуття не дозволяють зосередитися на повсякденних справах і позбавляють сил. Звідки ж береться погане передчуття на душі? Пам'ять первісних років
Людині властиво відчувати страх. Таким способом природа подбала про підтримку інстинкту самозбереження. Це адекватна реакція організму на небезпеку, покликана вберегти від непотрібних травм і помилок. Досвід предків передається генетично, перетворюючись в знання на рівні інстинктів.
Подібних прикладів можна навести безліч: новонароджений боїться гучних звуків; дитина, не має досвіду падіння, здригається, коли його підкидають; шерехи змушують м'язи напружуватися; темрява лякає невідомістю і т. д.
Все це закладено з народження, щоб уберегти людство від вимирання.
Однак, головна відмінність страху від внутрішньої тривоги - це поява поганого передчуття душі без причини. При цьому відсутня явна загроза життю і здоров'ю, але тіло наполегливо відчуває симптоми стресу. Такий стан проявляється в таких особливостях реакції організму: прискорене серцебиття; утруднене дихання; спазми в животі; головний біль; нудота; пітливість.
Подібні ознаки проявляються у представників обох статей різного віку. Можлива лише більш яскрава їх вираженість у чутливих натур і в період гормональних коливань. Чому погане передчуття стало таким поширеним явищем?
З точки зору психологів, сучасний людина перевантажена інформацією. Часто вона носить різко негативний і агресивний відтінок. Телебачення та інтернет буквально переповнені повідомленнями про трагедії та катастрофи. Мозок мимоволі перекладає чужий досвід на себе. В результаті погане передчуття виникає як наслідок розуміння, що подібне може трапитися з кожним.
Лікарі відносять душевні тривоги до неврологічних захворювань і, відповідно, методи боротьби пропонують медикаментозні. Препарати підбираються строго після особистої консультації з визначенням індивідуального дозування. При легкому ступені тривожності призначають мінімальний пробний курс антидепресантів. У разі позитивної динаміки термін прийому препаратів може бути збільшений до півроку з поступовим переходом на допоміжні седативні медикаменти.
У ситуації, коли погане передчуття має тяжку ступінь вираженості і суттєво впливає на якість життя, пацієнту показано стаціонарне лікування. В умовах цілодобового спостереження фахівцями хворому призначається курс нейролептиків в поєднанні з підвищеною дозою антидепресантів.
При низькому ступені тривожності полегшення стану можна добитися препаратами легкого заспокійливого дії, що продаються в аптеці без рецепта.
На сьогоднішній день до основних рекомендованим відносяться: "Валеріана" в таблетках, приймається 2-3 тижні. "Ново-Пасит", показаний на протязі 10-14 днів. "Персен", рекомендований до вживання протягом періоду не більше двох місяців.
Крім того, у разі виникнення питання про те, як позбавитися від поганого передчуття, слід згадати і про можливості психотерапії.
Методи позбавлення від негативних шаблонів мислення
Фахівцям відомо безліч дієвих технік, покликаних усунути погане передчуття назавжди. Після проходження ряду спеціалізованих тестів і здачі певних аналізів, пацієнта підбирається відповідний даному конкретному випадку спосіб. Курс може бути розрахований на 10-15 сеансів. На психотерапевтичних зустрічах пацієнтом опрацьовуються його страхи і негативні очікування. Безпечна обстановка і підтримка професіонала дозволяє поглянути в очі своїм глибоким переживанням. Багаторазове проживання тривожних ситуацій і коригування емоційного відгуку на них допомагають взяти свої страхи під контроль. Гіпноз - несподіваний спосіб забути про погане передчуття
Основоположником цього методу вважається німецький лікар Франц Месмер. Він вважав, що людина здатна передбачати майбутнє і займатися самозціленням, перебуваючи у визначеному стані психіки, близького до трансу. Під впливом цих ідей їм було створено вчення, названого згодом на його честь месмеризм. Основна нитка базувалася на тому, що в тілі людини прихована неймовірна сила, так званий флюїд. У разі нерівномірного розподілу цієї енергії в організмі відбуваються збої як фізичного, так і психологічного характеру. Месмер вважав, що керуючи флюїдом, можливо зцілювати душу й тіло.
Цікаво, що гіпноз, ще відносно недавно вважався шарлатанством, сьогодні офіційно визнаний в боротьбі з тривожними розладами і панічними атаками. Назад у минуле
Позбавлення від страхів подібним методом проходить в два основних етапи: Пошук кореневої причини. Часто людина не в змозі самостійно усвідомити, на чому ґрунтуються його тривоги. Занурення в підсвідомість піднімає з глибин пам'яті ситуації, які породили сьогоднішнє розлади психіки. Прийняття пацієнтом власних емоційних реакцій. Опрацювання травмуючих спогадів допомагає створити відчуття контролю над страхом. Тут необхідно підібрати вправи для самотерапії на випадок несподіваних нападів паніки в майбутньому. Погане передчуття. Нетрадиційні погляди
В останні десятиліття поняття езотерики і енергетичних структур міцно влаштувалися в повсякденному житті. З точки зору даних напрямків душевні тривоги не мають ніякого відношення до захворювань психіки або головного мозку. На думку сучасних езотериків, на те є більш чіткі причини: інтуїтивні осяяння; спогади з минулих життів; перевитрата особистої енергії. Передчуття майбутнього
Теорія про єдиному полі інформації отримує все більше підтверджень. Завдяки даному поняттю, стало можливим пояснити найнеймовірніші події і співпадіння. Зокрема, і феномен передбачень. Душа підключається до загальної бази і зчитує інформацію про можливих варіантах. І, якщо хоча б один із сценаріїв має негативний результат, запускається сигнал тривоги. Не обов'язково, що реалізується саме трагічний сюжет. Але такий варіант можливий. А значить, почуття страху гарантовано.
Особливо часто дає про себе знати погане передчуття перед поїздкою. Адже саме в дорозі, далеко від рідного дому ймовірність непередбачених подій як ніколи велика. Стає майже неможливо відокремити реальні причини для побоювань від накручування себе після кримінальних хронік. Але людина, що звикла довіряти своїй інтуїції, напевно не залишить подібні страхи без належної уваги. Переселення душ
Поняття реінкарнації прийшло з східних релігій і принесло філософію про безлічі перероджень в різних тілах. Причому не обов'язково в якості людини. Особливо відзначилися непорядними вчинками можуть заслужити втілення в метелика-одноденку або камінь на дні покинутого колодязя. При цьому вважається, що душа здатна пам'ятати про своїх попередніх дослідах. Тим більше невдалих. Потрапляючи в подібну ситуацію, підсвідомість проводить аналогію з подією з минулого життя і включає попередження про можливе повторення лиха. З'являється погане передчуття на душі. Що робити при цьому людина не розуміє, так як явних причин для занепокоєння не спостерігається. При цьому ігнорувати подібні прояв не завжди стає можливим. Адже навіть не усвідомлювана тривога здатна викликати цілком відчутний фізичний дискомфорт. Енергетичний вампіризм і егрегори
Прийнято вважати, що у кожної людини свій рівень потенціалу вільної енергії. Чим він вище, тим краще самопочуття і настрій. В справах супроводжує удача, бажання виконуються швидше.
Проте, поширена і зворотний версія. Представники суспільства, які ведуть аморальний та нездоровий спосіб життя, відчувають регулярну брак емоційного заряду. Крім того, особисті трагедії теж здатні викликати різкий занепад сил і витрата енергетичних запасів. Спілкування з такими людьми, особливо, якщо вони близькі і викликають співпереживання, запускає відтік вільної енергії. Це створює відчуття неясної тривоги і занепокоєння. Небезпечні воронки руйнування
Не тільки кожна людина має свій заряд, але і такі структури, як егрегори, здатні виробляти енергію. Енергетичні маятники, породжені колективними емоціями людей, існують за рахунок підживлення від своїх прихильників. Чим деструктивней структура, тим більшу частку заряду вона забирає.
До найбільш руйнівним маятникам можна віднести наступні: алкоголізм; наркоманія; релігійний фанатизм; тероризм.
Не обов'язково особисто брати участь в подібних діях. Досить активних обговорень на тривожні теми. Будь-який емоційний відгук викличе відтік вільної енергії в воронку егрегора. Як наслідок, виникає занепад сил і відчуття тривоги на душі.
Основні принципи самозахисту
Що робити, якщо погане передчуття не полишає свідомість?
Тривожні стани, які спостерігаються дуже тривалий час, обов'язково потребують обговорення з лікарем. Існує цілий ряд захворювань, для яких страхи - це лише побічний симптом. У кожної поважаючої себе поліклініці приймає хоча б невролог. У разі, якщо причини лежать в медичній сфері, спеціаліст це відразу запідозрить.
У ситуаціях, коли напередодні появи поганих передчуттів мало місце згадування будь-яких поганих подій, варто чесно зізнатися собі, що це просто недовірливість і нічого більше. Для заспокоєння душі можна провести сеанс медитації або відвідати церкву.
Погане передчуття перед польотом і подібними серйозними подіями повинно піддатися ретельному перегляду. Коли існує ризик смертельних результатів, краще тисячу разів виставити себе смішним, ніж виявитися правим і зрозуміти це занадто пізно.
Відома статистика: на літаках і потягах, які потрапили в катастрофи, більшу кількість пасажирів, здали квитки, ніж на благополучних рейсах. Нічим іншим, як справдженим передчуттям, пояснити це неможливо.
Погані передчуття, викликані втратою вільної енергії, запідозрити складніше всього.
Занепад сил вводить людину в стан напівсну на ходу. Помітити неладне, не маючи звички контролювати себе і хід своїх думок, практично неможливо. Регулярна втому і нервозність починають здаватися нормою. Потрібно значне вольове зусилля, щоб примусити себе проаналізувати те, що відбувається.
У разі, якщо це сталося, людина має шанс знайти причину і змінити своє життя назавжди. Автор: Олена Ільїна 28 Серпня 2018
Категория: Развлечения
Погане передчуття на душі: що робити?