Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Що таке емоційний фон: як поліпшити і змінити на позитивний


Опубликованно 14.10.2018 00:28

Що таке емоційний фон: як поліпшити і змінити на позитивний

Кожному з жителів нашої планети притаманний певний емоційний фон. Простіше кажучи - настрій. І, в основному, люди звикли ділити його на погане і хороше. Під час похмурої осені емоційний фон багатьох змінюється на негативний. Це час найбільшої кількості депресій і зневіри. Як перемогти погане настрій та змінити його на хороше, дізнаєтеся зі статті. Оптимісти завжди в пошані

Напевно ви й самі помічали таку тенденцію в житті, що до людей з оптимістичним поглядом на життя притягається набагато більше народу, ніж до похмурому буке.

Насправді, все неспроста і цілком логічно. Кожного з нас притягують безтурботні і щасливі особистості, які здатні поділитися гарним настроєм з оточуючими. Адже кожен з нас свідомо чи підсвідомо хоче жити життям без проблем, тривог і надриву. Бувають абсолютні оптимісти?

Однак все в світі урівноважений. І не буває стовідсоткових оптимістів або песимістів. Найчастіше процентне співвідношення першого і другого визначення балансує в людині на межі 50 на 50. І залежно від життєвих обставин маятник переважує на одну або іншу сторону.

Але буває, коли відсоток оптимізму в людині зашкалює і практично витісняє негативний погляд на ситуації. Саме таких людей і називають оптимістами за життя. До них тягнуться, як до світла, хочуть слідувати за ними і бути поруч. І якщо докорінно змінити свої принципи і характер буває важко, то почати стежити за своїм емоційним фоном і стати трішки радісніше - цілком можливо. Негативщики і буркуни

Саме такими словами найчастіше називають тих людей, хто ще не навчився покращувати свій настрій. Зазвичай оточуючі цураються песимістично налаштованих особистостей і намагаються контактувати з ними по мінімуму.

Кому ж охота, слухати часовий розповідь про те, як жорстокий і несправедливий цей світ? Або ж про те, що з цієї ситуації немає ніякого виходу, тому доведеться і далі волочити своє жалюгідне існування? Звичайно, нікому. Але в більшості випадків, на жаль, такі люди і не розуміють, чому від них відвертаються буквально всі колеги та знайомі. І лише одиниці беруться за відновлення свого емоційного фону, тобто настрою. Причини поганого настрою в людини

Пропонуємо вам розглянути найбільш часті причини низького емоційного фону у людей. Що найчастіше змушує їх відчувати себе пригніченими? Оточуючі люди. Дивно, як в суспільстві людей усе пов'язане і переплетене між собою. Ось і виходить, що на настрій людини впливає його оточення. В компанії приємних нам однодумців ми відчуваємо себе зовсім інакше, ніж в колі людей не поділяють наші погляди. Напружена атмосфера і наявність стресу. Не секрет, що будь-яка стресова ситуація здатна вибивати грунт з під ніг людини. Конфлікти вдома, з'ясування стосунків із начальством, хамство в магазині часто негативно впливає на загальний емоційний фон.

Поганий настрій часто з'являється з-за проблем грошового плану. Брак засобів до існування призводить до стресів і, як наслідок, до неврозу. Недосип. Так-так, банальна нестача годин сну веде не тільки до проблем зі здоров'ям, але і низькому емоційному тлу.

Ось, мабуть, основні ситуації того, чого може псуватися настрій. Практичні способи стати трохи радісніше

Експерти-психології вважають, що настрій людини безпосередньо залежить від ходу його думок. Тому дають цінний рада всім своїм клієнтам - дивитися на навколишній світ у позитивному ключі, не надаючи великого значення неприємностей. Адже у цьому житті все можна вирішити і дуже тимчасово. Згадайте ви через рік про те, що псує вам настрій сьогодні? А через 10? Навряд чи. Якщо ж самоналаштування вам не допомагає, використовуйте інші способи підняття настрою:

1. Прогулянка. Немає нічого прекраснішого і корисніше, ніж прогулянка на свіжому повітрі.

Виберіть спокійне і умиротворений місце, парк або алею. І навіть якщо сьогодні нікому скласти вас компанію, вирушайте гуляти. Ходьба і споглядання природи ще нікому не зашкодили!

2. Музика. Складіть список творів, які наповнюють вас позитивною енергією. І слухайте їх завжди, коли настрій на нулі.

3. Викиньте непотріб з дому. Запам'ятайте важливе правило: все, чим ви не користуєтеся протягом довгого часу, підлягає негайному расхламлению. Позбавтеся нарешті від негарних речей і непотрібних предметів інтер'єру, розтягнутих светрів і нецікавих книг. Зібравши навіть невеликий пакетик мотлоху, ви відчуєте прилив сил і поліпшення настрою. А якщо робити це спільно з пунктом 2, то процес піде ще швидше!

4. Змінюйтеся. Багато експертів з позитивної психології радять, при спаді настрою, змінювати себе зовні. Зрозуміло, не кожна з вас здатна за раз перефарбуватися з блондинки в руду або навпаки. Тому зробіть хоча б невеликий крок. Наприклад, відріжте чубок, наростіть в салоні нігті, купіть плаття незвичного для вас кольору і фасону. Головне, ретельно обміркуйте новий образ. Інакше можна пошкодувати про зроблене на емоціях справі.

Піднімайте емоційний фон настрою будь-якими прийнятними для вас способами. Завжди тримайте під рукою кілька дієвих експрес-методів боротьби з нудьгою. Батончик улюбленої шоколадки в сумці або, наприклад, абонемент в басейн. Автор: Холлі Голайтлі 8 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Развлечения

Що таке емоційний фон: як поліпшити і змінити на позитивний


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.