Мамин синок - це який чоловік? Ознаки, як себе вести, що робити
Опубликованно 13.04.2019 00:34
Кожна жінка мріє про стосунки з сильним чоловіком, який стане надійною опорою. Але нерідко дівчата вибирають матусиних синків. Хто це такі? Як вести себе з чоловіком такого типу у відносинах? Відповіді на ці та інші питання розглянемо у статті. Поняття
Мамин синок – це боязкий і сором'язливий чоловік, який не може зробити й кроку без материнського схвалення.
Такі представники сильної половини людства дуже рідко приймають самостійні рішення. На них дуже складно покластися у важких ситуаціях. І найголовніше – мама! Вона постійно присутня у житті вже змужнілого хлопчика. Дружині такого чоловіка часом здається, що вона створила сім'ю не зі своїм чоловіком, а з його мамою. Свекруха регулярно бере участь у житті молодих та роздає поради, пов'язані з облаштуванням житла, вибором посуду, фіранок і інших предметів інтер'єру, а також з вихованням дітей. Деякі мами чоловіків навіть можуть контролювати, чим годує невістка її змужнілого дитини. Думка мами
Така поведінка часто не викликано деспотичним поведінкою з боку матері, як багато хто вважає. Навпаки, мати і син тривалий час перебувають у тісного духовного зв'язку. В результаті відбувається процес, пов'язаний з психологічним продовженням. Іншими словами, люди починають залежати від думки один одного, а будь-які рішення приймаються виключно після погодження.
Важливо розуміти, що при порушених сепараційний зв'язках практично неможливі нормальні відносини дорослих людей. Так, чоловік може створити сім'ю і завести дітей. Він здатний переїхати від матері до дружини. Але в таких відносинах завжди будуть троє, причому дружина буде почувати себе зайвим, так як у чоловіка тісний психологічний зв'язок з матір'ю, яка формувалася з самого дитинства. Відповідно, конкурувати в такій ситуації складно, а іноді і зовсім неможливо. Тому якщо ви опинилися в такій "пастці", то повинні зрозуміти, що дуже важко перебувати у відносинах з людиною, коли він чоловік — мамин синочок. Ознаки
Іноді жінці, яка складається у відносинах, може здатися, що у її обранця є коханка чи він іншої орієнтації, але це не так. Можливо, вся справа в тому, що партнер звеличує свою обожненої матусю, а ви для нього просто дружина, яка повинна приймати його з усіма недоліками і шкідливими звичками.
Основні ознаки маминого синочка: Він постійно спілкується з мамою і запитує її ради з приводу тієї чи іншої ситуації, майбутньої поїздки або планованої покупки. Більша частина вільного часу належить його матері. Він може з легкістю кинути всі ваші спільні справи, якщо його матері потрібна незначна допомога. У списку телефонних дзвінків можна виявити безліч вихідних і вхідних дзвінків від дорогої матусі. А також ви можете знайти листування, в якій свекруха може давати безглузді поради, а також не кращим чином висловлюватися на вашу адресу. Ваш обранець регулярно ставить вам в приклад свою маму. Можливо, він вважає, що вона краще готує, більше розбирається у вихованні дітей. В його промові ви можете чути «коронні фрази» або цитати його мами. Його мама регулярно влазить у ваші відносини і уточнює інформацію, пов'язану з апетитом, здоров'ям і справами на роботі свого синочка. Більше того, її може цікавити сніданок, обід і вечеря її «малюка», а також одяг, в якій чоловік вийшов з дому. Маминим синкам властиво присвячувати улюблену маму у всі сварки, подробиці сімейної та інтимного життя. Такий чоловік не бажає дорослішати. Йому дуже комфортно в цьому стані. Коли дружина просить його щось зробити, то він з легкістю поскаржиться мамі про те, що дружина його «пиляє».
Якщо більшість перерахованих вище ознак збігається, то можете бути впевнені, що ваш чоловік — мамин синочок. Що робити в такій ситуації? Вирішувати це необхідно самій жінці. Важливо розуміти, що деколи життя з таким обранцем стає нестерпним. Найчастіше вона нагадує катування, а «вирвати чоловіка з чіпких рук» матусі дуже складно. Звідки вони беруться?
Напевно, кожна жінка хоч раз у своєму житті чула такий вислів, як мамин синочок. Психологія, а саме дослідження в області взаємин батьків з дітьми, показують, що така ситуація виникає в сім'ях, де мати була обділена чоловічою увагою. Найчастіше це одинокі матусі. Іноді в таких сім'ях є батько, але він не робить ніякого впливу на ситуацію. Він або дуже зайнятий роботою, або давно не відчуває серйозних почуттів до своєї дружини. У результаті жінку переповнює величезна «чаша» нерозтраченої любові, а разом з цим потреба у повторній віддачі тепла і турботи. Дитина в такій ситуації є тим самим джерелом, тому на нього обрушується безмежна кількість турботи, піклування, любові і ніжності. Несвідомо жінка починає виховувати ідеального в її розумінні чоловіка, який буде відчувати до неї такі ж теплі почуття.
Дорослішаючи, хлопчик починає відчувати себе центром всесвіту. Пізніше він розуміє, що ніхто, крім мами, не здатний вгадувати його думки і бажання, а, значить, мама є кращою жінкою в його житті. Безумовно, наші батьки й діти є найдорожчими для нас людьми, але справа з матусиними синками йде трохи інакше.
Крім позитивних емоцій у стосунках з мамою, часто простежується матеріальна вигода. Мами матусиних синків завжди готові негайно прийти на допомогу. Для них не складе труднощів попрати, попрасувати, приготувати їжу, прибрати в квартирі дорослої дитини. Більш того, вона влаштує свого «дорослого малюка» на гарне місце роботи по знайомству, а також візьме повний контроль над потенційними кривдниками. Переваги
Звичайно, у чоловіків з таким психологічним типом більшість дівчат знаходить тільки недоліки. Найчастіше нам притаманно помічати виключно поступки по відношенню до батьків. Проте можна знайти і плюси в чоловікові, якого прийнято називати "мамин синок". Психологія виділяє наступні якості: Вони романтики. Чоловіки, які мають тісний психологічний зв'язок з мамою, найімовірніше, перейняли від неї частину жіночої натури і чутливої організації. Вони здатні робити приємні сюрпризи, романтичні вечері і подарунки. Такі чоловіки з легкістю виберуть ваш улюблений аромат парфумів або букет квітів. Турбота. Він «блискавично» примчить до вас на допомогу, якщо вам це потрібно. Поступливий характер. Такий чоловік не стане відстоювати свою точку зору, а з легкістю поступиться вам, навіть якщо він був переконаний у своїй думці ще кілька хвилин тому. Недоліки
Якщо ваш хлопець – синок матусі, то вам доведеться змиритися з низкою його недоліків, так як боротися з ними безглуздо. До них відносяться: Постійна вимога підвищеної уваги до своєї персони. Безініціативність і перекладання відповідальності на дружину. Страх перед прийняттям будь-яких рішень, навіть самих незначних. Постійні консультації з мамою питань у всіх сферах життя.
Для деяких жінок такого списку буде цілком достатньо, щоб уникати серйозних стосунків з представниками такого типу. Справа йде набагато складніше, якщо ваш чоловік — мамин синочок. Що робити?
Безсумнівно, владна свекруха може негативно впливати на жінку, яка складається у відносинах з її сином. Але іноді причина розбіжностей у родині набагато ближче, ніж може здатися. Найчастіше чоловіки ведуть себе як матусині синки в тому випадку, коли їм це дозволяють. Хто? Дружина.
Чому чоловік вилазить з ліжка з красивою і сексуальною дівчиною, а потім їде в інший кінець міста до мами, щоб там пообідати? Вся справа в тому, що улюблена матуся встановила стандарти поведінки, а чоловіка немає. Дуже важливо дати зрозуміти чоловікові, що ви приймаєте в стосунках, а що ні. А якщо правил немає, то і слідувати нічому.
Важливо розуміти, що дотримання настанов і правил мами буде тривати до тих пір, поки не з'явиться улюблена жінка зі своїми вимогами.
Будь-яка дівчина повинна дати зрозуміти своєму чоловікові, що вона розраховує на таку ж повагу, як і його мати. Крім цього, дружина може постаратися донести до свого обранця, що вона й діти – найголовніше всіх оточуючих його людей. Причому люди з оточення партнера повинні чітко усвідомлювати, що до його дружині необхідно ставитися шанобливо. Поведінка дівчини
Всім відомо, що мамин синок — це безініціативний чоловік. Дівчатам з такими обранцями дуже складно побудувати відносини.
Здавалося б, що простіше: не варто зв'язуватися з маминим синочком, і ніяких проблем не буде. Однак обчислити такий тип чоловіків буває досить складно. Їм може виявитися успішний бізнесмен або накочений красень. Найчастіше матусині синки бувають дуже привабливі для дівчат завдяки своїй романтичній натурі. Але, як тільки відносини можна буде прирівнювати до серйозних, то на горизонті відразу замигтить його мама.
Якщо вас попало вийти заміж за чоловіка такого психологічного типу, але ви бажаєте бачити в обранцеві главу сім'ї, то з самого початку ставтеся до нього серйозно. Доручіть прийняття всіх рішень своєму чоловікові. Ваш партнер повинен розуміти, що ви слабка дівчина, нездатна впоратися з труднощами життя без допомоги представника сильної статі. Будьте жіночною
Якщо ви хочете, щоб ваш партнер виявляв свої чоловічі якості, то не бійтеся здаватися слабкою і беззахисною. Ви повинні регулярно йому показувати свою красу, сексуальність і ніжність.
Ваш обранець повинен хотіти завжди повертатися додому, а там його повинна чекати любляча дівчина, а не «пила». Будьте терплячі
Чоловік, який залежить від думки своєї мами, дуже чутливий до критики і закидів. Всім відомо, будь-яка мама хвалить дитину, і переконує його в тому, що він найкращий. Як згадувалося вище, матусині синки звикли відчувати себе центром всесвіту.
У ваших інтересах навчитися висловлювати своє невдоволення в спокійному тоні. Намагайтеся наводити аргументи і детально роз'яснювати причини вашого невдоволення. Кому вигідно?
Колишній — мамин синочок, тож довелося розлучитися. Мало жінок готові змиритися з таким станом справ і продовжувати стосунки з подібним типом чоловіків. Але! Якщо ви сильна жінка з чоловічим стрижнем, то життя з маминим синочком для вас може бути чудовим варіантом. Чоловік буде завжди погоджуватися з вами. Більш того, боязнь жіночого авторитету не дозволить йому змінити вам. Звичайно, це не факт!
У будь-якому випадку рішення з приводу таких відносин приймати жінці. Якщо вона готова на це, то їй доведеться змиритися з авторитетом свекрухи, а також нерішучістю її сина. Поради
Мамин синок — це поняття, яке представниками сильної статі часто сприймається як приниження. Тому не варто називати свого обранця так.
Більшість жіночих журналів намагаються переконати будь-яку жінку в безперспективності таких відносин. Деякі представниці прекрасної половини людства поділяють цю точку зору. Більше того, вони абсолютно впевнені в тому, що змінити мамія неможливо. Психологи на цей рахунок не так категоричні.
Розглянемо поради, які допоможуть послабити тугий вузол взаємозв'язку між вашим обранцем і його матір'ю: Не ведіть відкриту війну. Намагайтеся не показувати своєму обранцеві неприязнь по відношенню до його матері. Пам'ятайте, що образи чи насмішки в адресу найдорожчої для нього людини можуть відлякати, після чого чоловік з легкістю від вас втече. Вчіться на чужому досвіді. Якщо ваш чоловік вже був у розлученні, який не обійшовся без участі його мами, то враховуйте, що ваш обранець відноситься до жіночої половині з настороженістю і недовірою. Чітко позначте межі вашої особистої життя. Позначте правила, які його мамі не можна порушувати, а також делікатно встановіть межу дозволеного. Чи можна виховати?
Мамин синок — це "діагноз". Тому перевиховати такого чоловіка нереально.
Важливо розуміти, що в будь-якому випадку доведеться налагоджувати відносини з матір'ю чоловіка. Вона все життя була авторитетом для вашого обранця, тому навряд чи ваше перевиховання увінчається успіхом.
Як відомо, якщо ситуацію не можна вплинути, то необхідно взяти контроль над нею у свої руки. Інакше регулярні недомовки зі свекрухою будуть не тільки псувати вам нерви, але і псувати відносини з коханим.
Намагайтеся вибиратися тільки вдвох з чоловіком в подорожі, кіно, театр або походи. Не забувайте влаштовувати романтичні вечері. Якщо ви справжня сім'я, то повинні проводити час разом, без залучення мами чоловіка.
Якщо ви живете з його батьками, то наполягайте на окремому житло. В крайньому випадку потім буде дуже складно піти, особливо це стосується вашого обранця.
Ірина Сергєєва
Категория: Развлечения
Мамин синок - це який чоловік? Ознаки, як себе вести, що робити